Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea sadece anneleri değil tüm kadınları büyülü dünyasına davet ediyor

Zeytinburnu’nda muhteşem manzaraya sahip Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea, Anneler gününe özel fırsatları ile sadece anneleri değil tüm kadınları büyülü dünyasına davet ediyor.

İstanbul’un kalbindeki eşsiz konumu, üstün ayrıcalıkları ile hem anneleri hem de tüm kadınları keyifli bir güne davet eden Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’nin yüzde 50 indirim kampanyası da tüm kadınlara anneler günü hediyesi…

Gurme lezzetleri ile öne çıkan Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea, Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Leccino Restaurant’ta saat 11:00 ile 14:00 arasında tüm kadınlara %50 indirim uygulayarak bu özel günü daha da keyifli hale getiriyor.

Anneler bu keyifli anların tadını çıkarırken çocukları da Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’nın Little Birds Kids Club’ın da gönüllerince eğlenebilecek. Çocukları güvenle emanet edebileceğiniz Kids Club’ta onlar eğlenirken tüm aile bu özel günün keyfine varabilecek.

Hem bu özel günü ailece deneyimlemek hem de Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’nin ayrıcalıklar dünyasını keşfetmek istiyorsanız tek yapmanız gereken rezervasyonunuzu önceden yapmak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x